एमालेको समानुपातिकमा पर्ने उम्मेदवारहरू

काठमाडौं, १६ कात्तिक । नेकपा एमालेले देशभरीका समानुपातिक उम्मेदवारको नाम सार्वजनिक गरेको छ ।

आज देशभर उम्मेदवारी मनोनयन दर्ता सम्पन्न भएलगत्तै एमाले प्रचार विभागले प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभाका समानुपातिक उम्मेदवारको सूची सार्वजनिक गरेको हो ।

एमाले समानुपातिक सूचीः

प्रतिनिधिसभा

उम्मेदवारको पूरा नामथर र जिल्ला

1 विजय सुब्बा तेह्रथुम

2 खगेन्द्र राई खोटाङ

3 केशवलाल श्रेष्ठ चितवन

4 अइन्द्रसुन्दर नेम्वाङ पाँचथर

5 चुडादेवसिंह लामा घिसिङ रामेछाप

6 तिलकुमार मेयाङ्बो ताप्लेजुङ

7 एकबहादुर राना तनहुँ

8 मणिकुमार सुब्बा लिम्बु ईलाम

9 सोनाम ग्याल्जेन शेर्पा सोलुखुम्बु

10 झगबहादुर थापामगर कास्की

11 भोजबिक्रम बुढामगर प्युठान

12 भद्रसिंह बुढामगर सल्यान

13 जयन्द्रसिह ऐतवाल दार्चुला

14 कान्छा लामा तामाङ धादिङ

15 नरेन्द्रकुमार श्रेष्ठ मोरङ

16 दलबहादुर गुरुङ कास्की

17 थममाया थापामगर म्याग्दी

18 डा. शिवमाया तुम्बाहाम्फे मोरङ

19 सुजिता शाक्य काठमाण्डौ

20 रामकुमारी झाँक्री गुल्मी

21 बिना श्रेष्ठ काठमाण्डौ

22 कु. तुल्सि थापा बर्दिया

23 नबिना लामा काभ्रेपलान्चोक

24 शान्तिमाया तामाङ पाख्रिन दोलखा

25 कुमारी मेचे झापा

26 बिनादेवी बुढाथोकी मगर कन्चनपुर

27 रणकुमारी बलमपाकी मगर सिन्धुली

28 माइली तामाङ सिन्धुपाल्चोक

29 मेनचुङ लामा नुवाकोट

30 कमला थापा (मगर) झापा

31 दिलकुमारी राई खोटाङ

32 तारादेवी गुरुङ ईलाम

33 मुकुन्द न्यौपाने काठमाण्डौ

34 सोमनाथ प्यासी कास्की

35 पुष्पराज कँडेल धादिङ

36 देवराज घिमिरे झापा

37 एकनाथ ढकाल गोरखा

38 घनेन्द्र बस्नेत भोजपुर

39 दिनेशचन्द्र देवकोटा गोरखा

40 बद्धिबहादुर रायमाझी अर्घाखाँची

41 बद्रीप्रसादन्यौपाने सर्लाही

42 दिनेशचन्द्र सुवेदी कैलाली

43 मोहन बाँनिया मुगु

44 प्रमेशकुमार हमाल काठमाण्डौ

45 लालबहादुर रावल बझाङ

46 रामचन्द्र शर्मा अधिकारी नवलपरासी

47 मिनबहादुर शाही कालिकोट

48 हरिदत्त जोशी बैतडी

49 भिमलाल पौडेल गुल्मी

50 राधाकुमारी ज्ञवाली रुपन्देही

51 विन्दा पाण्डे नुवाकोट

52 गोमा देवकोटा सिन्धुली

53 कल्याणीकुमारी खड्का रौतहट

54 निरुदेवी पाल कन्चनपुर

55 मनकुमारी जिसी बाग्लुङ

56 मायादेवी न्यौपाने काठमाण्डौ

57 विष्णु शर्मा दाङ

58 सरिता न्यौपाने काठमाण्डौ

59 मैनाकुमारी भण्डारी गुल्मी

60 तिर्था गौतम रुकुम

61 शर्मिला कार्की काठमाण्डौ

62 सीतागिरी ‌ओली कास्की

63 शारदादेवी भट्ट कैलाली

64 सावित्रादेवी अर्याल रुपन्देही

65 दिलकुमारी पन्त कास्की

66 सुमित्रा बिसी सुर्खेत

67 हनुमान चौधरी थारु कैलाली

68 मझीलाल थारु थनेत नवलपरासी

69 भुदेवप्रसाद चौधरी बारा

70 शान्ता चौधरी दाङ

71 लक्ष्मीकुमारी चौधरी कैलाली

72 गंगा चौधरी (सत्गौवा) दाङ

73 ममताकुमारी चौधरी सप्तरी

74 रामप्रीत पासवान सप्तरी

75 ईश्वरबहादुर विश्वकर्मा दोलखा

76 बोमबहादुर विश्वकर्मा अर्घाखाँची

77 गणेशबहादुर विश्वकर्मा कैलाली

78 निर्मल देउला काठमाण्डौ

79 रामकिशुन मण्डल सिराहा

80 तुलसीप्रसाद पासी नवलपरासी

81 निरादेवी जैरु डडेलधुरा

82 बिमला विश्वकर्मा झापा

83 बिमला विक बर्दिया

84 पार्वतीकुमारी विसुङ्खे दैलेख

85 सानु शिवा ईलाम

86 आशाकुमारी विक बझाङ

87 धनकुमारी सुनार मकवानपुर

88 जानकीदेवी राम सिराहा

89 मोतीलाल दुगड मोरङ

90 गंगाप्रसाद यादव सप्तरी

91 मेघराज नेपाली निषाद पर्सा

92 दिनेशचन्द्र यादव बाँके

93 धर्मनाथ यादव सिराहा

94 श्रीप्रसाद साह धनुषा

95 छठूप्रसाद यादव बारा

96 पर्शुराम यादव सुनसरी

97 जुलीकुमारी महतो धनुषा

98 डा. पुष्पाकुमारी कर्ण यादव पर्सा

99 सरलाकुमारी यादव रौतहट

100 रेखाकुमारी झा रौतहट

101 सरिताकुमारी गिरी सप्तरी

102 सिता यादव दाङ

103 चन्द्रकला सिंह सिराहा

104 अञ्जला झा महोत्तरी

105 बिनादेवी शर्मा पर्सा

106 समिममियाँ अन्सारी रौतहट

107 सराज अहमद फारुकी कपिलवस्तु

108 कालिला खान तनहुँ

109 समिना हुसेन रौतहट

110 रुबीखाँ पठान बाँके

 

प्रदेशसभातर्फ

प्रदेश नं १

उम्मेदवारको पूरा नामथर र जिल्ला

 

1 लोकबहादुर धिमाल झापा

2 बलराम उराव सुनसरी

3 केयरसिंह लिम्बु ईलाम

4 भीमबहादुर खवास झापा

5 शरण राई खोटाङ

6 हरिबहादुर राई भोजपुर

7 धुर्बकुमार श्रेष्ठ ईलाम

8 उङ्दीछिरिङ शेर्पा सखुवासभा

9 सावित्री जोशी सुनसरी

10 उषाकला राई खोटाङ

11 कृष्णकुमारी राई मोरङ

12 पदमकुमारी गुरुङ सखुवासभा

13 विनादेवी राई धनकुटा

14 होमकुमारी सावाँ ताप्लेजुङ

15 आशारत्न जबेगु पाँचथर

16 सिर्जना राई भोजपुर

17 कुमारी रमिला गुरुङ सुनसरी

18 होमबहादुर थापा झापा

19 हरिकुमार पोख्रेल सुनसरी

20 रोमणीकुमार भट्टराई झापा

21 रामप्रसाद सुवेदी ताप्लेजुङ

22 दिपककुमार पौडेल इलाम

23 यशोदा अधिकारी मोरङ

24 अम्बिका थापा उदयपुर

25 सरिताथापा सखुवासभा

26 सावित्राकुमारी रेग्मी मोरङ

27 हिमादेवी बस्नेत धनकुटा

28 श्यामनारायण राजधामी सुनसरी

29 सुनिताकुमारीचौधरी उदयपुर

30 अनुभूतिबम नेपाली तेह्रथुम

31 मोहनलाल सरदार मोरङ

32 जसमाया गजमेर (विश्वकर्मा) झापा

33 गंगामाया बिक मोरङ

34 हृदयलाल ठाकुर झापा

35 बसन्तीदेवी यादव मोरङ

36 रिभाकुमारी कर्ण सुनसरी

37 गुलेफुन मियाँ मोरङ

 

प्रदेश नं २

उम्मेदवारको पूरा नामथर र जिल्ला

1 राजकुमार मण्डल धानुक धनुषा

2 सिता गुरुङ बारा

3 प्रेममाया श्रेष्ठ धनुषा

4 लक्ष्मण पौडेल सर्लाही

5 सम्झनाथ पलिया सिराहा

6 राजेन्द्रप्रसाद चौधरी सिराहा

7 असरादेवी चौधरी सप्तरी

8 रविन्द्र वैठाधोवी सर्लाही

9 प्रभुहजारा दुसाध पर्सा

10 गौरी खत्वे महोत्तरी

11 दुर्गीदेवी पासवान धनुषा

12 सरस्वती परियार सप्तरी

13 पल्टी देवी महरा धनुषा

14 पार्वती कुमारी कामी सर्लाही

15 डा. मनोज कुमार सिंह सप्तरी

16 प्रमोद नारायण यादव सिराहा

17 कपिलदेव प्रसाद पटेल रौतहट

18 पुरेन्द्रकिशोर लाभ कर्ण पर्सा

19 प्रतापनारायण चौधरी सप्तरी

20 राजनारायण साह सर्लाही

21 ब्रजकिशोर मण्डल सप्तरी

22 दिनेश्वर ठाकुर (हजाम) बारा

23 कमल राय यादव रौतहट

24 अमर राउत यादव बारा

25 रामइश्वर साह कलवार सिराहा

26 बिल्टु साह हलवाई सिराहा

27 अनिताकुमारी यादव धनुषा

28 मञ्जुकुमारी यादव महोत्तरी

29 पल्टीदेवी यादव धनुषा

30 सिताकुमारी देवी साह सिराहा

31 जकतारैनदेवी सुडीनसाह सिराहा

32 आभाकुमारी सिंह सप्तरी

33 सवितादेवी यादव धनुषा

34 मञ्जुकुमारी साह सप्तरी

35 जयरनियादेवी सहनी रौतहट

36 पुनम कर्ण सर्लाही

37 ममतादेवी राजपुत सर्लाही

38 सुनिता कुमारी इसर सप्तरी

39 मो. कैस शेष धनुषा

40 अलिअख्तर मिकरानी रौतहट

41 हसिमा खातुन रौतहट

42 सबना बानु बारा

43 रहमवानी खातुन धोवीन पर्सा

 

प्रदेश नं ३

उम्मेदवारको पूरा नामथर र जिल्ला

1 कमलजंग राई दनुवार सिन्धुली

2 सुरेन्द्र मानन्धर काठमाण्डौ

3 म‌गलराम दराइ चितवन

4 आनन्दकुमार श्रेष्ठ रामेछाप

5 ठूला थामी सिन्धुपाल्चोक

6 अष्टनारायण डंगोल काठमाण्डौ

7 रामचन्द्र लामा बल मकवानपुर

8 सूर्यबहादुर लामा सिन्धुपाल्चोक

9 लम्बोदर कायस्थ काभ्रेपलान्चोक

10 धनबहादुर तामाङ दोलखा

11 जितेन्द्र चेपाङ धादिङ

12 जुनेलीमाया श्रेष्ठ मकवानपुर

13 सरस्वती बाटी भक्तपुर

14 शान्ति थिङ रसुवा

15 देवकी श्रेष्ठ (वान्तवा) ललितपुर

16 इन्द्रमाया गुरुङ ललितपुर

17 सिता लामा काठमाण्डौ

18 आशमायाता माङ नुवाकोट

19 बेलिमैया घले काठमाण्डौ

20 उर्मिला कर्माचार्य काठमाण्डौ

21 कल्पना लिम्बु (योङहाङ) काठमाण्डौ

22 मिना बज्राचार्य ललितपुर

23 सूर्यमाया दनुवार काभ्रेपलान्चोक

24 केदारप्रसाद न्यौपाने मकवानपुर

25 विश्वनाथ प्याकुरेल काठमाण्डौ

26 माधवप्रसाद अर्याल रसुवा

27 हरिप्रसाद सापकोटा चितवन

28 टहलबहादुर खड्का काठमाण्डौ

29 सागर नेपाल काठमाण्डौ

30 विवेक देवकोटा ललितपुर

31 रामशरण ढुंगाना काठमाण्डौ

32 रचना खड्का दोलखा

33 मुनु सिग्देल मकवानपुर

34 सरस्वती बस्नेत दोलखा

35 गोमा भुर्तेल काभ्रेपलान्चोक

36 मिना ज्ञवाली (नेपाल) काठमाण्डौ

37 पार्वती सिलवाल चितवन

38 कमलाकुमारी पराजुली काठमाण्डौ

39 उमादेवी कोइराला सिन्धुली

40 फुलमती चौधरी चितवन

41 सुन्दर पुर्कोटी काठमाण्डौ

42 मैना अछामी सार्की ललितपुर

43 सानुमैया बिसुन्के काठमाण्डौ

44 बिनादेवी चौधरी काठमाण्डौ

 

प्रदेश नं ४

उम्मेदवारको पूरा नामथर र जिल्ला

1 विजय गुरुङ पर्वत

2 चन्द्रमोहन गौचन मुस्ताङ

3 होमबहादुर थापा तनहुँ

4 प्रतापलाल श्रेष्ठ तनहुँ

5 कृष्णबहादुर लामिछाने मगर स्याङ्जा

6 मित्रकुमारी गुरुङ सुवेदी कास्की

7 सावित्रा राना बाग्लुङ

8 मिना गुरुङ कास्की

9 पद्माजि.सी. श्रेष्ठ नवलपरासी

10 मिनाकुमारी गुरुङ कास्की

11 गजकुमारी गुरुङ कास्की

12 मायानाथ अधिकारी लम्जुङ

13 भीमबहादुर कार्की कास्की

14 मोहनलाल शर्मा बाग्लुङ

15 भोलानाथ शर्मा पर्वत

16 श्रृजना शर्मा कास्की

17 प्रभा कोइराला कास्की

18 पुष्पाकेसी भण्डारी कास्की

19 ताराकुमारी शर्मा स्याङ्जा

20 यशोदा रिमाल कास्की

21 गोविन्दबहादुर नेपाली बाग्लुङ

22 कृष्णबहादुर नेपाली गोरखा

23 लक्ष्मी सुनार नवलपरासी

24 जुनादेवी नेपाली पर्वत

 

प्रदेश नं ५

उम्मेदवारको पूरा नामथर र जिल्ला

1 बलिभद्र राना दाङ

2 बालसिंह काउछा गुल्मी

3 देवीलाल लामिछाने मगर पाल्पा

4 थानकुमारी थापा चापागाई रुपन्देही

5 इश्वरी घर्ती रोल्पा

6 सरिता श्रीस रुपन्देही

7 रमा घर्ती पाल्पा

8 गोपाल भट्टराई रुपन्देही

9 कुमार दशौंदी रोल्पा

10 टिकाराम खड्का दाङ

11 कमल गौतम रुपन्देही

12 माधव आचार्य पाल्पा

13 विमला शर्मा पन्थी रुपन्देही

14 सरस्वती गौतम दाङ

15 जालपा भुसाल अर्घाखाँची

16 भगवतीदेवी भण्डारी नवलपरासी

17 मञ्जु कोइराला बाँके

18 रामदास थारु बाँके

19 जनक चौधरी बर्दिया

20 कृष्णी थारु बर्दिया

21 धमकली चौधरी दाङ

22 रिताकुमारी चौधरी कपिलवस्तु

23 गणेशबहादुर विश्वकर्मा गुल्मी

24 रामप्रसाद वादी बर्दिया

25 कमलादेवी वि.क. रुपन्देही

26 ढाँटी सुनार भन्ने आशा स्वर्णकार रुकुम

27 इन्द्राकुमारी गहतराज पाल्पा

28 धनेसकुमार यादव बर्दिया

29 हरिराम लोध रुपन्देही

30 सुनिताकुमारी ठठेर रुपन्देही

31 चिन्तावती कुर्मी बाँके

32 उमादेवी यादव नवलपरासी

33 रुहुल अमिन रुपन्देही

34 फौजिया नसिम कपिलवस्तु

35 तलतप्रवीन खाँ बाँके

 

प्रदेश नं ६

उम्मेदवारको पूरा नामथर र जिल्ला

1 क्याल्बो थापा भोटे डोल्पा

2 मिनासिंह रखाल दैलेख

3 गोरखबहादुर बोगटी हुम्ला

4 शिवप्रसादउ पाध्याय सुर्खेत

5 तर्कबहादुर बडुवाल दैलेख

6 कृतिबहादुर चन्द जाजरकोट

7 गणेशबहादु केसी रुकुम

8 बदमीक्वारी बोहोरा डोल्पा

9 पद्मा खड्का सुर्खेत

10 देवी ओली रुकुम

11 कौशिलावती खत्री जाजरकोट

12 मेनका पछाई जुम्ला

13 कालो सार्की कालिकोट

14 बसन्तकुमार विश्वकर्मा सुर्खेत

15 राजु नेपाली सुर्खेत

16 शारदा दमै सल्यान

 

प्रदेश नं ७

उम्मेदवारको पूरा नामथर र जिल्ला

1 शकुन्तला नगरकोटी डडेलधुरा

2 कर्णबहादुर थापा बाजुरा

3 कृष्णप्रसाद जैसी अछाम

4 रामदत्त जोशी दार्चुला

5 लक्ष्मणबहादुर कुँवर कैलाली

6 दिलबहादुर सिंह बझाङ

7 महादेव भारती डोटी

8 माया भट्ट बैतडी

9 मनाकुमारी साउद अछाम

10 पूर्णा जोशी डोटी

11 मायातामाङ बोहोरा बझाङ

12 सुशीला बुढाथोकी कैलाली

13 सीता बराल बाजुरा

14 केवालाल चौधरी कैलाली

15 रामओतार राना कन्चनपुर

16 चुनकुमारी चौधरी कैलाली

17 कमला चौधरी कैलाली

18 जंगबहादुर विक अछाम

19 हिरा सार्की कन्चनपुर

20 अर्चना गहतराज डोटी

21 दुर्गा विक अछाम

Comment with Facebook

Share This News !

shares